تخفیف ویژه به مناسبت نوروز

فروشگاه اینترنتی  ایرانیان داک  عید نوروز ۹۵ را به کلیه هموطنان عزیز داخل و خارج از کشور تبریک عرض می نماید و سالی سرشار از برکت و معنویت را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان مسئلت مینماییم. به مناسبت این عید باستانی “ایرانیان داک ”  در نظر دارد ۲۰ درصد تخفیف بر روی کلیه محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی را ارائه نماید.

 

این تخفیف از ۱۵ اسفند ۹۴ تا ۲۵ فروردین ۹۵ ارائه می گردد.

 

کد تخفیف : norooz95

 

فرا رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد. در سال نو، ۳۶۵ روز سلامتی ، شادی ، پیروزی ، مهر و دوستی و عشق را برای شما آرزومندیم.

 

ایرانیان داک در کلیه روزهای تعطیل رسمی تعطیل و در کلیه روزهای غیر تعطیل رسمی آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیز می باشد. ایرانیان داک در نظر دارد به آغاز سال جدید فعالیت های خود را در زمینه فروش محصولات از جمله پایان نامه ها و پژوهش های دانشگاهی  توسعه ببخشد و سعی در ارتقاء خدمات و جلب رضایت هر چه بیشتر مشتریان خود نمایید.

 

آغاز سال جدید فرصت بسیار مناسبی برای تفکر و اندیشیدن به مشکلات سال قبل و ارائه راه حل های جدید جهت بهتر نمودن خدمات می باشد و ایرانیان داک این مهم را در تعطیلات خود در نظر دارد.

 

خدایای رحمان نوید میلاد سال نو را بر دوش نسیم بهاری گذاشت تا این امانت سبز را به رسم آغاز به خالق سپارد. حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت، عید فرخنده و کهن نوروز باستانی را که یادگار نیاکان و پیام‌آور دوستی، عشق و محبت، با لطافت گیاه و خرمی طبیعت، و تحول به مراحل نیکوتر و برتر است.

2 thoughts on “تخفیف ویژه به مناسبت نوروز”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *