فروشگاه

Showing 1–12 of 13 results

 • iraniandoc.ir

  بررسی ارتباط تعهد سازمانی با ویژگیهای شخصی کارکنان دانشگاه پیام نور شهرستان…

  150,000

  پایان نامه در 100 صفحه و با فرمت doc

   

  عنوان انگلیسی:

   

  survey Relationship between organizational commitment and employee personal characteristics PNU … city

   

  یکی از اصول و مفاهیم اساسی در اداره سازمان‌ها در نظر گرفتن میزان دلبستگی و تعهد افراد شاغل در سازمان می‌باشد.به عبارتي تعهد را مي توان نوعي وابستگي احساسي و وظيفه اي فرد به محيط كاري اش دانست(اليزور و كوسلواسكي ، 2001،ص594).

  هر اندازه که سازمان‌ها بزرگتر می‌شوند مدیران باید بیشتر به این مهم توجه داشته باشند تا بتوانند مشکلات نیروی انسانی درگیر را به نحو مناسبی حل و فصل نموده و از آنها در راستای دستیابی به اهداف و منافع سازمان‌هایشان استفاده نمایند. تعهد اشاره داردبه اينكه يك شخص بعضي چيزها را براي سازمان فراتر از آن چيزي كه مورد نياز سازمان مي باشد اهدا مي كند(ون ما آنن،1972،ص26).

  تحقيقگران تعهد سازمانی را به عنوان یک متغیر حائز اهمیت در درک رفتار کارکنان دانسته و معتقدند که تعهد، نوعی نگرش و احساس درونی فرد نسبت به سازمان، شغل یا گروه است که در قضاوت‌ها، عملکرد و وفاداری وی نسبت به سازمان، و بسته به ماهیت یک سازمان، میزان وفاداری اعضای آن در سرنوشت و بقایش تأثیرگذار است. حال اگر این سازمان به اقتضای ماهیت خود با مسائل انسانی،مالی و حساسیت‌هایی از این نوع روبرو باشد. اهمیت تعهد کارکنان نسبت به آن، دوچندان خواهد شد. لازمه اعتماد به کارکنان از یک سو و رقابت بین سازمان‌ها از سوی دیگر، لزوم کارکنانی متعهد را ضروری می‌سازد.


 • حراج! iraniandoc.ir

  بررسی تأثیر روش تدریس گروهی در یادگیری دانش آموزان

  150,000 100,000

  پایان نامه در 90 صفحه  + پرسشنامه

  تغييرات به وجود آمده در كشور و جهان و اينكه به دليل توسعة ارتباطات جمعي، شاگردان حداقل از كتابهاي درسي خود بسيار جلوتر مي باشند ( گرچه جلوتر بودن آنها از معلمين و اساتيد خود جاي بحث و بررسي جداگانه را دارد) لزوم نوآوري در ارائة روشهاي تدريس به وجود آمد (جعفری، 1381).

  معلمين كه با روشهاي تدريس سخنراني و حداكثر يكي دو روش ديگر عادت كرده  ، اينك با بحث هاي جديد مواجه مي شدند ، آموزش گروهي، تهيه چك ليست انتظارات و … و خلاصه اينكه دانش آموزان خود را به گونه اي تربيت كنيد كه آنها در تعامل با يكديگر دانشي را بياموزند(همان منبع) .

  انسان طبیعتا اجتماعی آفریده شده است در زندگی او بدون همکاری و همیاری بی معنی است . از این رو بسیاری از مطالب را در جمع می آموزد . روش تدریس گروهی یکی از رویکردهایی است که دانش آموزان را در گیر خود آموزی و مسئولیت پذیری و تلاش و کوشش می کند . در این رویکرد از یادگیری ، فرصت هایی پدید می آید که یاد گیرندگان در موقعیت هایی چون کار گروهی و تعامل چهره به چهره در هم آموزی و انتقال آموخته ها به یکدیگر می کنند(سایت تجاری گوگل) .


 • حراج! iraniandoc.ir

  بررسی تأثیر شاغل بودن بانوان بر ویژگی های روانی آنان در پرسشنامه SCL90 در میان زنان شهرستان

  150,000 100,000

  پایان نامه در 82 صفحه

  امروزه شاغل بودن زنان، یکی از مسائلی است که در اجتماع مطرح است و زنان به علل گوناگون به کار روی می آورند و حتی مجبور گشته اند علاوه بر مسئولیت های خود در خانه و تربیت فرزندان، مسئولیت های اجتماعی را نیز پذیرا گردند. در اینجاست که ما با قشری به عنوان «زنان شاغل» روبه رو می شویم و ….

  افرادی که در دو جبهه مهم یعنی جامعه و خانواده مشغول خدمت و انجام وظیفه می باشند. آنها می‌خواهند نقش تازه‌ای در جامعه‌ای داشته باشند که کلیشه غالب در آن برای زنان، نقش همسری- مادری است(سایت تجاری گوگل).

  که مردان را در سوگیری خود نسبت به مسایل ,عینی وزنان را ذهنی می دانداگر در دراین ادعا کمی هم حقیقت وجود داشته باشد نه ناشی از واقعیت به اثبات رسیده بیولوژیکی بلکه ناشی از تاثیرات روانی شکاف نامرئی است(هاشم زاده، 1389).

  بررسی مطالعات محققین دو دیدگاه را در زمینه نتایج مشارکت زنان در نیروی کار بر سلامت روانی آنان مطرح می نماید: اولین دیدگاه، بر فواید اشتغال تأکید می کند و معتقد است که اشتغال می تواند موجب تقویت عزت نفس، موقعیت اجتماعی و خودآگاهی در زن گردد و در مجموع تأثیر مثبتی بر بهداشت روان دارد. اما دیدگاه دوم حاکی از آن است که اشتغال زنان اگرچه خوداتکایی زنان را افزایش می دهد اما آنها را بیشتر در معرض فشار روانی قرار می دهد(رضایی، 1389، 10).


 • iraniandoc.ir

  بررسی تاثیر مهارتهای مدیران بر تعهد سازمانی کارکنان بانکهای شهرستان … در سال ۱۳۹۴

  150,000

  پایان نامه در 67 صفحه با فرمت doc

  سازمان­ها؛ از شالوده­های اصلی اجتماع امروزی هستند و مدیریت، مهم­ترین عامل در حیات، رشد و بالندگی یا نابودی سازمان‌هاست. مدیر، روند حرکت از «وضع موجود» به سوی «وضعیت مطلوب» را هدایت می­کند و در هر لحظه، برای ایجاد آینده­ای بهتر در تکاپوست.گذشته با تمام اهمیت و آموختنی­هایش و با تمام تاثیری که می­تواند بر آینده داشته باشد، اتفاق افتاد­ه­است و هیچ نیروی بشری، قادر نیست آن را دگر بار و به گونه­ای متفاوت بیافریند ولی آینده در پیش است و قسمت مهمی از آن به آنچه «امروز» می­گذرد ربط پیدا می­كند.

  مدیریت موفق و مؤثر مدیریتی است که به کسب هدف‌های سازمانی یا چیزی بیش از آن می­انجامد. مدیری که بتواند حداقل نتایج قابل قبول را با استفاده از ابزارهایی نظیر تنبیه، توبیخ، کسر حقوق و غیره فراهم سازد، مدیر موفق نامیده می­شود؛ در حالی که مدیر مؤثر به کسی می­گویند که بتواند از 80 تا 90 درصد از توانایی­های افراد را به کار بگیرد (رضائیان،1381، ص 24).

  مدیران و سرپرستان باید برای انجام وظایف و مسؤلیت‌های خود، از مهارت‌ها و توانایی­های خاصی برخوردار باشند. این مهارت‌ها به عنوان اهرمی در دست مدیران قرار می­گیرد و آنان را قادر می­سازد تا ضمن سازگار ساختن فعالیت‌های سازمان با شرایط متغیر آینده به رفع مسائل و مشکلات جاری نیز بپردازد (احمدی نژاد، 1388، ص 88).

  مدیریت موثر بهره­مندی از توانایی­های فنی، انسانی، ادراکی، طراحی و توان حل مسأله است (رضائیان،1381،ص 24).


 • iraniandoc.ir

  بررسی تاثیر هوش هیجانی برپیشرفت تحصیلی در دانش آموزان مقطع متوسطه دبیرستان های …..

  50,000

  پایان نامه در 54 صفحه

  مسئله اصلي در اين پژوهش تأثير هوش هيجاني بر پيشرفت تحصيلي دانش آموزان مقطع دبيرستان است. تأثير هوش هيجاني بر پيشرفت تحصيلي در واقع سازه هايي هستند مستقل اما با يكديگر ارتباط بسيار دارند. وجود هوش هيجاني و احساس در انسان واقعيتي انكار ناپذير است و در انسان نيم كره ي راست مغز مربوط به هوش هيجاني است هوش هيجاني كه مواردي از قبيل علاقه به شادي، ترس از تحقير و غيره. هوش هيجاني توانايي آگاه بودن از خود، درك و فهم خود و ديگران توانايي مواجه شدن با هيجانات شديد و مديريت خود و …. است. جان انيل ( 1996 )هوش هيجاني را چنين تعريف مي كند: هوش هيجاني نوع ديگري از هوش است اين هوش مشتمل بر شناخت احساسات خويشتن و استفاده از آن براي اتخاذ تصميم هاي مناسب در زندگي است توانايي اداره ي مطلوب خلق و خوي و وضع رواني و كنترل تكانش هاست عاملي است كه به هنگام شكست ناشي از دست نيافتن به هدف در خود ايجاد انگيزه و اميد مي كند هم حس يعني آگاهي از احساسات افراد پيرامون شماست. نظريه پردازان مي گويند كه هوش هيجاني در واقع به ما مي گويد كه چه كار مي توانيم انجام دهيم هوش هيجاني يعني داشتن مهارت تا بدانيم چه كسي هستيم و چه افكار، احساسات، عواطف و رفتاري داريم يعني شناخت عواطف خود و ديگران تا بتوانيم بر اساس آن رفتاري مبتني بر اخلاق و شايستگي داشته باشيم.


 • iraniandoc.ir

  بررسی رابطه بین میزان کارایی مدیران و یادگیری دانش آموزان از دیدگاه دبیران و مدیران مدارس راهنمایی دخترانه

  150,000

  پایان نامه 67 صفحه ای با فرمت doc

   

  بدون تردید پایه های توسعه همه جانبه کشور متکی به نظام آموزش و پرورش می باشد، چرا که آموزش و پرورش زیر بنا و تعلیم دهنده کلیه نیروهای انسانی لازم جهت این امر مهم می باشد. در این میان نوجوانان از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردارند. این گروه در حقیقت آینده سازان مملکت هستند و چون در یک دوره بحرانی و بسیار حساس به سر می برند وجود یک راهنما و حامی می تواند آن ها را در برزخ میان کودکی و بزرگسالی هدایت کرده و با سلامتی و آگاهی از این مرحله به مراحل بالاتر سوق دهد.

  بدون شک کارایی مدیران مدارس در برقرار کردن روابط دوستانه غیر رسمی با دانش آموزان به عنوان یک نکته مثبت تلقی شده و می توان در بهبود یادگیری دانش آموزان مؤثر می باشد. همچنین عدالت مدیر در برخوردها و عدم تبعیض در روابط با دانش آموزان و استفاده از شیوه های مناسب تشویق و تنبیه باعث تکریم احترام شخصیت مدیر از جانب دانش آموزان و پذیرش وی به عنوان عنصری مهم در ارتقاء کیفیت سطح آموزش و پرورش آموزشگاه و طبعاً دانش آموزان می شود.


 • iraniandoc.ir

  بررسی زندگی ادیبان وشخصیت های ایرن و جهان در ادبیات فارسی دوره ی متوسطه

  50,000

  مقاله در 95 صفحه

  زندگی هوشنگ ابتهاج

  او در ۶ اسفند ۱۳۰۶ در رشت متولد شد. پدرش آقاخان ابتهاج از مردان سرشناس رشت و مدتی رئیس بیمارستان پورسینای این شهر بود. برادران ابتهاج عموهای او بودند. هوشنگ ابتهاج دوره تحصیلات دبستان را در رشت و دبیرستان را در تهران گذراند و در همین دوران اولین دفتر شعر خود را به نام نخستین نغمه‌ها منتشر کرد. ابتهاج در جوانی دلباخته دختری ارمنی به نام [گالیا] شد که در رشت ساکن بود و این عشق دوران جوانی دست مایه اشعار عاشقانه‌ای شد که در آن ایام سرود. بعدها که ایران غرق خونریزی و جنگ و بحران شد، ابتهاج شعری به نام کاروان (دیرست گالیا…) با اشاره به همان روابط عاشقانه‌اش در گیرودار مسائل سیاسی سرود. ابتهاج مدتی به عنوان مدیر کل شرکت دولتی سیمان تهران به کار اشتغال داشت.


 • فروشگاه اینترنتی ایرانیان داک

  بررسی علل خانوادگی اعتیاد جوانان منطقه ….

  50,000

  <h5>پژوهش در 40 صفحه + پرسشنامه</h5>
  امروزه كسی نیست كه در خصوص مضرات و اثرات سوء سیاسی،اجتماعی و فرهنگی معضل اعتیاد و قاچاق مواد مخدر شكّی داشته باشد.كارشناسان و صاحب نظران معتقدند كه در حال حاضر بحران مواد مخدر در كنار ۳ بحران یعنی((بحران نابودی محیط زیست،بحران تهدید اتمی و بحران فقر))به عنوان مسئله روز در آمده است. طبیعی است كه حل این بحران و معضل و بلای خانمانسوز از عهده یك سازمان و یا چند مرجع،آن هم صرفاً با یك بر خورد قهری نه تنها خارج بوده بلكه نگرش یك بُعدی به مسئله است و وضعیت فعلی را بدتر خواهد نمود.به گونه ای كه عمیقاً احساس می شودتنها راه حل موضوع،خارج شدن از ((برنامه روزی))و گام برداشتن در مسیر ((برنامه ریزی))و ایجاد عزم ملی و بسیج همگانی در این راستا است.

  اعتیاد یا به تعبیر آن وابستگی به مواد مخدر و سوء مصرف آن در قرن حاضر از مهمترین و دردناكترین معضلات بشری است.سیل خروشان اعتیاد بی رحمانه در مسیر حركت خود،كودكان،نوجوانان و جوانان و حتی سالخوردگان را طعمه قرار داده و علاوه بر متلاشی كردن كانون گرم و پاك خانوادگی سبب ناكامی در زندگی و تمایل بخودكشی و مرگ در آنها نیز می گردد.


 • iraniandoc.ir

  بررسی فقر و توسعه

  150,000

  پایان نامه 83 صفحه ای با فرمت doc

  واژه فقر به معنای ناداری، تهیدستی و تنگدستی است، ولی مفهوم عام آن به حالتی گفته می شود که نیازهای فطری و طبیعی انسان تامین نگردد . با توجه به نیازهای مزبور، فقر می تواند ابعاد مختلفی داشته باشد، نظیر فقر معنوی، فقر عاطفی و روحی، فقر فرهنگی، فقر سیاسی، فقر رفاهی و خدماتی، فقر اقتصادی و . . . اما آنچه که به عنوان فقر و فقیر بخش عمده ای از ادبیات این مساله را به خود اختصاص داده است ناظر بر پدیده فقر اقتصادی و خدماتی است، که عمدتا توسط صاحب نظران توسعه، به ویژه اقتصاددانان، جغرافی دانان و جامعه شناسان به آن پرداخته شده است و موضوع این تحقیق نیز در همین قلمرو قرار دارد (حافظ نیا،ص 20، 1372).


 • iraniandoc.ir

  خـــانواده درمــاني و نظـريه فـــرويد در مورد خـــانواده درمـــاني

  50,000

  مقاله در 19 صفحه

  از همان ابتدا با پيدايش مفاهيم جديد روانشناسي در قرن نوزدهم و ظهور پديده هاي بزرگ در تاريخ روانشناسي مانند زيگموند فرويد و هم زمان با شکوفايي عصر صنعت و دستاورد هاي بزرگ علوم تجربي و چهره جديد جوامع مدني که خود درد هاي بيشتري بر پيکره جوامع آن زمان افزود ، ما شاهد قوت گرفتن اين انديشه ريشه دار در روانشناسي بوديم که يافته ها درباره انسان هاي بيمار و داراي اختلال به کل جامعه انساني تعميم داده مي شد و البته مشکل عمده تر اين انديشه تأثيرگذار ، تک سبب بيني آن بود که ريشه همه مشکلات و اختلالات را در کودکي و ناهوشيار آدمي جستجو مي کرد و از اثر ساير عوامل غافل بود.جبرگرايي رواني فرويد و اين انديشه وي که مشکلات آدمي در جايي خارج از انسان قرار دارند و عوامل بيروني هستند که سرنوشت انسان را تعيين مي کنند هنوز هم طرفداران پرقدرتي در دنياي روانشناسي دارد.

  تولد خانواده درماني
  با ظهور درمان هاي گروهي به وسيله اسلوسن و مورنو و شکل گيري يک نظام گروهي نگر در رابطه با مشکلات انساني و قرار دادن انسان در محيط و بررسي وي در اين فضا راه را براي پيدايش خانواده درماني باز کرد. البته ناگفته نماند که صدمات وسيع و عميق جنگ هاي جهاني و عدم کارايي درمان هاي فردي و لزوم استفاده از درمان هاي گروهي اثر غير قابل انکاري در ظهور درمان هاي گروهي و پس از آن زوج درماني داشت.

   


 • ایرانیان داک

  سوالات آیین نامه آزمون راهنمایی و رانندگی(همراه با جواب)

  30,000

  این مجموعه شامل 663 سوال چهار گزینه ای همراه با پاسخ آزمون راهنمایی و رانندگی میباشد.

  ما برایتان مجموعه ای کامل و فوق العاده تهیه کرده ایم که نیاز شما را برآورده خواهد کرد.حتی اگر یک روز بیشتر وقت نداشته باشید این مجموعه را تهیه کنید و استفاده کنید.شما با تسلط به این مجموعه دیگر نیازی به مطالعه منابع دیگر ندارید.

  با مطالعه این مجموعه می توانید با آمادگی کامل در آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی شرکت کنید.

  این مجموعه ارزشمند تمام نیاز شما را برآورده خواهد کرد.

  بهترین و برترین کتابچه از نمونه سوالات آیین نامه رانندگی همراه با جدیدترین سوالات ارائه شده توسط اداره راهنما و رانندگی کشور .
  ضمنا این فایل در سایر سایت ها به مبالغ بسیار بالاتری بفروش می رسد

   


 • ایرانیان داک

  سوالات استخدامی متصدی امور دفتری قوه قضاییه

  80,000

   

  بسته ویژه آزمون متصدی امور دفتری قوه قضاییه تقدیمی توسط ایرانیان داک که شامل سوالات تخصصی و عمومی به همراه دفترچه آزمون سال های قبل فراگیر جهت آشنایی با نحوه طرح سوال است.

  محتویات مجموعه:

  این بسته کمک آموزشی شامل بخش تخصصی در دروس مبانی مدیریت و سازمان، مدیریت منابع انسانی،مدیریت رفتار سازمانی،مالیه و بودجه عمومی،روانشناسی عمومی و حقوق اداری که تماما دارای پاسخ نامه است خواهد بود.

  در بخش عمومی نیز دروس نام آشنای زبان و ادبیات فارسی، معارف اسلامی،فناوری اطلاعات(کامپیوتر)،زبان انگلیسی و هوش و توانمندی های عمومی است.

  در بخش جزوات تخصصی نیز این بسته چیزی کم ندارد و می تواند به یک برگ برنده برای شما تبدیل شود تا با مطالعه محتویات این جزوات سطح خود را به صورت جدی با دیگران متمایز نمائید.

  ۱ – سوالات استخدامی متصدی امور دفتری قوه قضاییه ( بخش تخصصی + جواب)

   

  ۲۵۰ عدد سوالات استخدامی متصدی امور دفتری قوه قضاییه درس مبانی سازمان و مدیریت

  ۱۴۰ عدد سوالات استخدامی متصدی امور دفتری قوه قضاییه درس مدیریت منابع انسانی

  ۱۶۸ عدد سوالات استخدامی متصدی امور دفتری قوه قضاییه درس مدیریت رفتار سازمانی

  ۱۳۵ عدد سوالات متصدی امور دفتری قوه قضاییه درس مالیه و بودجه عمومی

  ۱۶۵ عدد سوالات متصدی امور دفتری قوه قضاییه درس روانشناسی عمومی

  ۲۱۵ عدد سوالات متصدی امور دفتری قوه قضاییه درس حقوق اداری

   

  ۲ – جزوات متصدی امور دفتری قوه قضاییه ( بسیار مهم )

   

  جزوه مبانی سازمان و مدیریت ۱۰۰ صفحه

  جزوه مدیریت منابع انسانی ۸۵ صفحه

  جزوه مدیریت رفتار سازمانی ۱۱۰ صفحه

  جزوه مالیه و بودجه ۱۴۰ صفحه

  جزوه روانشناسی ۱۳۰ صفحه

  جزوه حقوق اداری ۹۰ صفحه

   

  ۳ – سوالات استخدامی متصدی امور دفتری قوه قضاییه ( بخش عمومی + جواب )

   

  ۵۰۰ عدد سوال درس زبان و ادبیات فارسی

  ۶۱۰ عدد سوال درس معارف اسلامی

  ۵۱۰ عدد سوال درس فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL)

  ۴۸۰ عدد سوال درس زبان انگلیسی عمومی

  ۴۲۰ عدد سوال درس هوش و توانمندی های عمومی

   

  ۴ – دفترچه سوالات آزمون های استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی :

   

  دفترچه اولین آزمون اجرایی خرداد ۹۴ + پاسخنامه

  دفترچه دومین آزمون اجرایی اسفند ۹۴ + پاسخنامه

  دفترچه سومین آزمون اجرایی آبان ۹۵ + پاسخنامه

   

  ۵ – جزوات عمومی ویژه آزمون استخدامی متصدی امور دفتری قوه قضاییه

   

  جزوه زبان و ادبیات فارسی شامل تمامی عناوین مهم برای آزمون های استخدامی

  جزوه معارف اسلامی فوق کامل جهت متصدی امور دفتری

  جزوه فناوری اطلاعات حاوی کلیه مباحث مهم کامپیوتر

  جزوه زبان انگلیسی عمومی شامل قواعد و دستور زبان

  جزوه هوش و توانمندی های عمومی شامل مباحث مورد نیاز شما برای این آزمون استخدامی